Sıkça Sorulan Sorular


Davete Nedir?

Kişiye özel online davetiye hazırlama ve konuk takip (LCV) uygulamasıdır.

Davete online davetiye hizmetini ne tür etkinliklerde kullanabilirim?

Online davetiye hizmetini düğün, nişan, balo, kurumsal davetler, yemek organizasyonları, doğum günü, lansmanlar, galalar vb. gibi tüm etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. 

Kişiye özel davetiye uygulamasına neler dahil?

Online davetiyenizde kişiye ve etkinliğe özel web sitesi, etkinlik bilgileri, kişi bilgileri, mekan, konum ve tarih bilgileri, konukların paylaşım linki aracılığıyla davet edilebilmesi, konuk yönetimi sistemi ve etkinlik hatırlatma servisi hizmetleri mevcuttur.

Online davetiyelerinizde kişi sayısı limiti var mı?

Hayır, herhangi bir kişi sayısı sınırı yoktur. Davetiye içeriğinizi oluşturduktan sonra dilediğiniz sayıda kişiyle paylaşabilirsiniz.

Basılı davetiye hizmeti veriyor musunuz?

Hayır ancak fiziksel davetiyenize online davetiyenizin QR kodunu ekleyebilirsiniz.

Kişiye özel davetiye tasarımlarınız var mı?

Evet, kişiye özel davetiye tasarımı seçeneği "Özel Paket" hizmeti içerisinde mevcuttur.

Telefon üzerinden LCV hizmeti veriyor musunuz?

Hayır. Süreçler tamamıyla dijitaldir. Davetiyenizde bulunan LCV formu davetlileriniz tarafından doldurulur ve konuk listeniz otomatik oluşur.

İade Şartları Nelerdir?

Online davetiye talebinizi oluşturduktan itibaren 7 gün içerisinde sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz başvurunuza ait mail adresinizden info@davete.com ‘a mail atarak iade talebi oluşturabilir ve geri ödeme alabilirsiniz. İade koşulları sağlandığı takdirde genellikle 5-10 iş günü içerisinde geri ödemeniz gerçekleştirilecektir.


Davetlerinizi en modern, şık ve zarif şekilde paylaşmanız için geliştirilmiş premium bir online davetiye ve LCV (Lütfen Cevap Veriniz) uygulamasıdır.

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone olun!

© Copyright 2023 - 2024 Zenith Digital