Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, davete ile Kullanıcı Sözleşmesi’ni akdetmiş olan tarafların (“Üye, Etkinlik Sahibi”), davete tarafından sunulmakta olan davetiye oluşturma ve gönderim sistemini (“Web sitesi”) kullanımları sırasında paylaştıkları bilgi ve belgelerin kullanılmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

Üyelik aşamasında ve Web sitesi’nin kullanımı sırasında Üye ve Etkinlik Sahibi tarafından sağlanan bilgilerin korunması ve bunların gizliliğinin sağlanması davete olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle Üye ve Etkinlik sahibi tarafından sağlanan ve Web sitesi’nde paylaşılan bilgiler, Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

davete, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında “veri işleyen” sıfatıyla Web sitesi’nde paylaşılan kişisel verileri, ilgili mevzuata uygun şekilde işlemektedir. davete ilgili mevzuatta belirlenen kapsamda,

  • kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmemesini,
  • kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmemesini ve
  • kişisel verilerin muhafazasını sağlamak amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli teknik ve idari tedbirleri almakta, gerekli denetimleri yaptırmaktadır.
  • davete, Üye, Etkinlik Sahibi, Kullanıcı ve sair üçüncü kişiler hakkında elde ettiği kişisel verileri bu işbu Gizlilik Politikası ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine aykırı olarak başkasına açıklayamaz ve işleme amacı dışında kullanamaz.

davete, işbu Gizlilik Politikası’nı Web sitesi üzerinden ya da e-posta vasıtasıyla bildirerek dilediği zaman değiştirebilir. davete’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri bildirim tarihinde yürürlük kazanır.

davete, işbu Gizlilik Politikası’nı Web sitesi üzerinden ya da e-posta vasıtasıyla bildirerek dilediği zaman değiştirebilir. davete’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri bildirim tarihinde yürürlük kazanır.

Bu Gizlilik Politikası’nda düzenlenen hususlara ilişkin sorularınızı davete’ye info@davete.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.Tüm etkinlikleriniz için özel web sitesi formatında davetiye hazırlama ve konuk takip (LCV) uygulamasıdır.

Yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone olun!

© Copyright 2023 - 2024 Zenith Digital